Witajcie. Parę dni temu pisałem tutaj, że jeśli do 31 grudnia nie nastąpi zadna zmiana, będę prosił o kontakt do kogoś komu mogę przestawić plan naprawczy odnosnie funkcjonowania klubu. Trochę zostalem olany. Proszę o kontakt kogomolwiek kto jest w stanie załatwić namiar do ludzi decyzyjnych obecnie w klubie.
Kontakt:
[email protected]