Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15930
Stary 01.01.2019, 23:51
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Może skończcie robić wirtualnie *askę J?
To sobie przeczytaj i powiedz mi co TVN robił od 2015?
https://www.onet.pl/?utm_source=spor...31b623&utm_v=2
Pepe zgadzam się z tym robieniem łaski wirtualnej zwłaszcza przez wszystkich tych którzy aktywni stali się na forum w ostatnich 3 tygodniach.
Gdyby rzeczywiście gangsterzy rządzili Wisła to Jadczak nie zdążyłby zrobić gownoburzy, bo gangsterzy raczej nie czekaliby uprzejmie co Eszjot o tym napisze
Ciekawy jestem kto z TS przekazuje zdjęcia dokumentów Kolesiowi bo to tez jest działanie na szkodę klubu
Jadczak miał już od 3 miechow nie pisać o Wiśle ale o czym innym mógłby on pisać ten dziennikarz sledczy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując