pepe72 napisał(a):

Pepe zgadzam się z tym robieniem łaski wirtualnej zwłaszcza przez wszystkich tych którzy aktywni stali się na forum w ostatnich 3 tygodniach.
Gdyby rzeczywiście gangsterzy rządzili Wisła to Jadczak nie zdążyłby zrobić gownoburzy, bo gangsterzy raczej nie czekaliby uprzejmie co Eszjot o tym napisze
Ciekawy jestem kto z TS przekazuje zdjęcia dokumentów Kolesiowi bo to tez jest działanie na szkodę klubu
Jadczak miał już od 3 miechow nie pisać o Wiśle ale o czym innym mógłby on pisać ten dziennikarz sledczy