mesjasz napisał(a):

Jadczak zapomniał napisać o powiązaniach Miśka i Zielaka z promitentnymi politykami Platformy Obywatelskiej. To za ich rządów WSH przejęło władze na Wiśle,a tajemnicą poliszynela są spotkania z działaczmi PO oraz poglądy liberalne które łączą Sharksów oraz polityków PO. WSH nigdy nie chciało płacić wysokich podatków i najchętniej chcieliby aby były one w Polsce jak najniższe,tak aby nie przenosić interesów zagranicę. Od zawsze sprzeciwiali się socjalizmowi i wyznawali teorie darwinistyczne,tak w sporcie jak i w biznesie. WSH nie chciało żeby z podatków pieniądze szły na przykład na 500+. Smutna prawda,ale to pokazuje jak w Polsce istotną role odgrywają znajomości i konszachty na najwyższych szczeblach.