Wyświetl pojedynczy post
preseant
Junior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15912
Stary 01.01.2019, 22:56
Pogódźcie się wreszcie z faktem, że to Jadczak miał i ma rację. I nie jest tak, że gość nienawidzi Wisły. Gość nienawidzi patoli i gangsterów, którzy sterują tym klubelm. Wyłożył wszystko jak na tacy, niestety skleja się to w całość i nie ma czego zbierać. Stwierdzam to z najgłębszym smutkiem. Nokaut. Deal with it.
Odpowiedz cytując