Wyświetl pojedynczy post
artgal
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15909
Stary 01.01.2019, 22:44
A co do tego jabczak którym tak niektórzy się podniecają co to on nie zrobił. Jabczak to taki menel dziennikarstwa jak stanowski, wie tyle na ile mu pozwalają stąd ten dostęp do Umowy. Nie zdziwię się jak ten przekręt ma drugie dno ale dla takiego jabczak to już zbyt skomplikowane. Ludzie nie dajcie robić z siebie kretynów. Tym całym łajnem powinien zająć się prokurator. A co do przyszłości Wisły jeśli upadnie to 4 liga jej już nieodrodzi. Teraz jest czas wyrwać klub z rąk przestępców 4 liga niczego nie oczyścić.
Odpowiedz cytując