Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15908
Stary 01.01.2019, 22:44
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam Jadczaka na weszło to powiem tak. Powinniśmy go po nogach całować. To się w głowie nie mieści. Jest szansa na odzyskanie i uratowanie klubu który został zgnojony. Człowiek który kiedyś rzucił nożem podczas największych sukcesów okazał się tym który doprowadzi klub do rozpadu. Jemu się należy oprawa " DZIĘKUJEMY ZA ZNISZCZENIE" Nikt normalny tego nie kupi. Ja już chcę IV ligi
Nie on doprowadził to po pierwsze, a po drugie to póki co wisi inna flaga bardziej odpowiednia dla niego w sercu sektora C . Ale fajnie że łykasz wysrywy jadczaka jak pelikan, nie twierdze że nie ma tam prawdy w jego tekście i faktów, ale proszę Was, artykulik bardzo sprawnie zmanipulowany i doprawiony osobistymi odczuciami i nięchęcią do Wisły przez Szymonka..
Ostatnio edytowane przez Rience : 01.01.2019 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując