Wyświetl pojedynczy post
artgal
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15904
Stary 01.01.2019, 22:28
Pytanie do Filipskiego.
Jesteś blisko gangu olsena, przynajmniej tak wynika z twoich wypowiedzi, dlatego mam pytanie do Ciebie. Jaki jest sens tej akcji Przecież w Wiśle SA nie ma już co ukraść bo to co można było ukrość to zrobiła to bardzo skutecznie gruba Berta o świńskich oczkach. Dlatego po co? Nawet jak są błędy w tej dziwnej umowie to co liczą na to że ktoś wykupi te akcje od nich? Przecież nie ma na to nawet czasu. Za chwilę piłkarzy nie będzie, licencji też nie będzie to po .... kupować klub w 1 lidze z takimi długa i? A swoją drogą to ciekawe jest że gruba szamtrapa jeszcze nie siędzi w pierdlu razem z tym niedorozwiniętym umysłowo. Co wice prezesa udawał.
Odpowiedz cytując