Pytanie do Filipskiego.
Jesteś blisko gangu olsena, przynajmniej tak wynika z twoich wypowiedzi, dlatego mam pytanie do Ciebie. Jaki jest sens tej akcji


Przecież w Wiśle SA nie ma już co ukraść bo to co można było ukrość to zrobiła to bardzo skutecznie gruba Berta o świńskich oczkach. Dlatego po co

? Nawet jak są błędy w tej dziwnej umowie to co liczą na to że ktoś wykupi te akcje od nich

? Przecież nie ma na to nawet czasu. Za chwilę piłkarzy nie będzie, licencji też nie będzie to po .... kupować klub w 1 lidze z takimi długa i

? A swoją drogą to ciekawe jest że gruba szamtrapa jeszcze nie siędzi w pierdlu razem z tym niedorozwiniętym umysłowo. Co wice prezesa udawał.