Wyświetl pojedynczy post
Kryst
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15903
Stary 01.01.2019, 22:26
Nie ma co spekulować skoro nie wiadomo jak wygląda umowa. Skoro nikt nie zna treści umowy, to nie da się odpowiedzieć na większość pytań. Co gorsza, patrząc na słynne oświadczenia, 4 stycznia nic się nie wyjaśni i dalej będzie gówno wiadomo. Pytanie czy w ogóle ktoś w Wiśle ma w tej chwili dostęp do umowy i na jej podstawie może zasięgnąć opinii ogarnietego prawnika, czy nawet tego nie ma, bo umowa wyparowała razem z Marzeną i wesołą trójką komediantów.
Odpowiedz cytując