Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
monkey
Junior Member
Od: 12.2018
Skąd: czasoprzestrzeń
Offline
#
15897
01.01.2019, 21:56
Wiele pytań ,niejasności , dziwnych transakcji ,artykułów .Straszne zamieszanie nikt nic nie wie . Zadajmy proste pytanie komu zależy na tym chaosie kto najbardziej na tym zyska ? Komu to jest na rękę ?
monkey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do monkey
Znajdź inne posty napisane przez monkey