Jeszce słowo w kontekście szeroko pojętego grona dziennikarzy, tych bliżej ale i dalej od Wisły. Wydarzenia ostatnich kilku miesięcy jasno pokazują, że dziennikarze nie mają za grosz pojęcia o tym co dzieje się wokół Wisly. Jadczak, jaki jest taki jest, ale to jedyna osoba która była w stanie i miała na odwagę żeby włożyć kij w mrowisko. Obnażył indolencję, nieudolność, profesjonalizm swoich "kolegów po fachu".
Środowisko dziennikarskie wokół Wisły jest tak mocno zeszmacone, jak zeszmacone jest środowisko osób (części) zarządzających. Na oczach kibiców .......neły pomniki Miętty-Mikolajewicza i Czerwinskiego z większych hukiem, niż padały pomniki Hussajna w Iraku.
Levis88 napisał(a):

|
Śmiało przypomnij nam dokonania trójki inwestorów których tak skrupulatnie prześwietliłeś i promowałeśna forum. Rozumiem że im kasę do pomnożenia dajesz bez mrugnięcia okiem.
|
Nie przeswietlałem i nie prześwietliłem trójki inwestorów. Od samego początku piszę o zmianach wokół środowiska Wisły które zaczęły się realizować i które z kolejnymi dniami i tygodniami będą przybierać na sile. Inwestorzy to tylko wierzchołek góry lodowej.
Ubiegając- nigdy i nigdzie nie napisałem, że przelew przyjdzie na 100%. Było śmieszkowanie na SB.
Ale ja tutaj się nie będę nikomu z niczego tłumaczył,nie mam takiej potrzeby, nie ja jestem winny tego że Wisła leży i kwiczy. O tym, że Wisłę czeka kolejne zamieszanie pisałem już w maju. Udało się Wiśle "ustać" o kilka miesięcy dłużej niż przewidywałem.
Nie jestem niczyim ani rzecznikiem, ani adwokatem. A jak sprawy będą szły sprawnie i zgodnie z planem, to i pewnie w tym roku okaże się jaka była prawda tak z Meresińskim jak i Stechertem. Ja jestem bardzo cierpliwy i bardzo ciekawy dalszego rozwoju spraw.
I to, na ten moment, ode mnie już wszystko.