Jery napisał(a):

Jak bardzo byśmy się nie wkur.li na filipskiego, to tylko wiara, że jest ten 1% szans, że to co pisze okaże się prawdą jeszcze pozwala niektórym jakoś funkcjonować . A papier/forum wszystko przyjmie. Inaczej to jest na 100% 4 liga z TSem, nie ma już czasu i szans na nowego inwestora.
|
A czytałeś artykuł na wisłaportal ? Klub może być nie do odzyskania przez lata...