Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15876
Stary 01.01.2019, 21:09
Jery napisał(a):Wyświetl post
Jak bardzo byśmy się nie wkur.li na filipskiego, to tylko wiara, że jest ten 1% szans, że to co pisze okaże się prawdą jeszcze pozwala niektórym jakoś funkcjonować . A papier/forum wszystko przyjmie. Inaczej to jest na 100% 4 liga z TSem, nie ma już czasu i szans na nowego inwestora.
A czytałeś artykuł na wisłaportal ? Klub może być nie do odzyskania przez lata...
Odpowiedz cytując