raindog napisał(a):

Filipski od razu sugerował, że przelewu nie będzie i że w tej całej sytuacji w ogóle nie chodzi o przelew.
Sam styl wypowiedzi sugeruje, że nie jest to sfrustrowany żałosny kibol z Kałuży, tylko ktoś o dobrej elokwencji i co najmniej przyzwoitej inteligencji. Na ten moment kompletnie dystansuje się do tego, co mówi, ale ciekawi mnie, jakie są jego motywy pisania tutaj na forum.
|
Jak bardzo byśmy się nie wkur.li na filipskiego, to tylko wiara, że jest ten 1% szans, że to co pisze okaże się prawdą jeszcze pozwala niektórym jakoś funkcjonować

. A papier/forum wszystko przyjmie. Inaczej to jest na 100% 4 liga z TSem, nie ma już czasu i szans na nowego inwestora.