Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15875
Stary 01.01.2019, 21:08
raindog napisał(a):Wyświetl post
Filipski od razu sugerował, że przelewu nie będzie i że w tej całej sytuacji w ogóle nie chodzi o przelew.

Sam styl wypowiedzi sugeruje, że nie jest to sfrustrowany żałosny kibol z Kałuży, tylko ktoś o dobrej elokwencji i co najmniej przyzwoitej inteligencji. Na ten moment kompletnie dystansuje się do tego, co mówi, ale ciekawi mnie, jakie są jego motywy pisania tutaj na forum.
Jak bardzo byśmy się nie wkur.li na filipskiego, to tylko wiara, że jest ten 1% szans, że to co pisze okaże się prawdą jeszcze pozwala niektórym jakoś funkcjonować . A papier/forum wszystko przyjmie. Inaczej to jest na 100% 4 liga z TSem, nie ma już czasu i szans na nowego inwestora.
Odpowiedz cytując