Mając na uwadze fakt, że możemy stać się świadkami katastrofy na miarę Titanica, chciałem zauważyć, że przez ostatnie tygodnie forum spełnia dla wielu funkcję terapeutyczną.
Chyba jedyne miejsce,gdzie można dać upust bezradności, złodziejstwu i słabości Państwa.
"Pan skośnooki", jak życie pokazało nie było najbardziej niedyplomatycznym określeniem, jakie przetoczyło się przez to forum. A tyle się prezydentowi oberwało ...
