Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15869
Stary 01.01.2019, 20:52
[QUOTE=abcabc;1526783]Jadczak życzy Wiśle upadku. To on przekonywał inwestorów, że nie warto inwestować, bo Wisła to bandyci. https://wislakrakow.com/forum/showth...89#post1524189

Jak widać pisał prawdę.
rrr
Odpowiedz cytując