Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2004
Offline
#
15856
01.01.2019, 20:10
alexx6
napisał(a):
Gorzej będzie jak pod młotek pójdzie herb Wisły i żydowski pomiot z drugiej strony Błoń zapragnie go mieć
Oni na dentystę nie mają, a herb będą licytować? Socios wykupi jak będzie trzeba.
rokfor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rokfor
Znajdź inne posty napisane przez rokfor