Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15849
Stary 01.01.2019, 19:49
bobo napisał(a):Wyświetl post
prawo do nazwy i herbu dla tego podmiotu, który spłaci stare długi, tyle
Jeśli już to herb będzie przedmiotem licytacji komorniczej. A i tak na upartego herb można zupełnie zmienić jak to się zresztą już w przeszłości odbywało w każdym klubie na świecie. Kwestia drugorzędna.
Podobnie z nazwą klubu. Historycznie można sobie podpiąć wszystko jak Amica.

Dwóch Wisel w IV lidze nie będzie z prostej przyczyny. To od widzi mi się Ryszarda Niemca (w uproszczeniu , bo mam na myśli regionalny związek ) zależy czy da zgodę na start klubu od 4 ligi. Równie dobrze może być tak wk... na TS że jeśli oni wraz z WSH będą chcieli startować z klubem to zaczną max od B klasy.

A z jakiej kasy TS ma wygrac licytacje komornicza?
Smutniejsze może być jeszcze to jakby zniknęły trofea, medale zdobyte za Cupiala, ew. poszły pod licytacje komornicze dla jakiegoś anonina. A gdyby tak Pietrowski i spółka je wywieźli z kraju to już byłby dramat którego pokolenia nie zapomną.

Tak czy siak, jesteśmy w dupie. I to bardzo głęboko.
Odpowiedz cytując