bobo napisał(a):

|
prawo do nazwy i herbu dla tego podmiotu, który spłaci stare długi, tyle
|
Jeśli już to herb będzie przedmiotem licytacji komorniczej. A i tak na upartego herb można zupełnie zmienić jak to się zresztą już w przeszłości odbywało w każdym klubie na świecie. Kwestia drugorzędna.
Podobnie z nazwą klubu. Historycznie można sobie podpiąć wszystko jak Amica.
Dwóch Wisel w IV lidze nie będzie z prostej przyczyny. To od widzi mi się Ryszarda Niemca (w uproszczeniu , bo mam na myśli regionalny związek ) zależy czy da zgodę na start klubu od 4 ligi. Równie dobrze może być tak wk... na TS że jeśli oni wraz z WSH będą chcieli startować z klubem to zaczną max od B klasy.
A z jakiej kasy TS ma wygrac licytacje komornicza?
Smutniejsze może być jeszcze to jakby zniknęły trofea, medale zdobyte za Cupiala, ew. poszły pod licytacje komornicze dla jakiegoś anonina. A gdyby tak Pietrowski i spółka je wywieźli z kraju to już byłby dramat którego pokolenia nie zapomną.
Tak czy siak, jesteśmy w dupie. I to bardzo głęboko.