abcabc napisał(a):

Jadczak życzy Wiśle upadku. To on przekonywał inwestorów, że nie warto inwestować, bo Wisła to bandyci. Jak sam się przyznaje, judził w PZPN i u Bońka przeciw Wiśle (żeby Wiśle odebrać licencję).
Ten gość nie chciał pomóc Wiśle, tylko ją rozwalić.
|
No i jak się okazuje miał i ma rację. Wisłą rządzą bandyci. Nie wiem co życzy Jadczak Wiśle, natomiast wiem, że napisał w tym temacie prawdę. I jeśli ktoś tego nie widzi to jest intelektualnie na poziomie rozwielitki albo jest jednym z bandytów, którym rozjebano źródło tłustych dochodów. Ale oczywiście znajdą się debile którzy twierdzą, że gdyby nie dziennikarze i nie zawinięcie Sharksów to wszystko byłoby super. Sharsky znalazłyby sobie jakiegoś frajera którego by doili.