|
Jeśli to wszytko prawda to porostu jutro nas niema. Sekcja przestanie funkcjonować szkoda ludzi, piłkarzy itd. Ten cały p.o. jest jeszcze w Krakowie?. TS nic z tym nie zrobi zobaczycie a założenia kolejnej sekcji i strat od b czy jnnej klasy wstawię między bajki bo się PZPN na to niezgodzi póki sytuacja spółki się nie wyjaśni. Spółka widmo. No chyba że naszych trzech tenorów w jakiś sposób będę podtrzymywać tego trupa, bo zobaczycie że TS umyje ręce.
|