Wyświetl pojedynczy post
KoloBolo
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15839
Stary 01.01.2019, 19:32
Ts może jeszcze sobie tak wymyśliło, że oznajmią, że przez oszustwo w umowie akcje nie wróciły do TS, wymyślą jakąś bajkę, powiedzą, że Wanna żąda 10 mln za ich powrót, zrobią zrzutkę błagając okolicznych włodarzy, biznesmenów oraz kibiców o pomoc by móc odzyskać legendę. Jak się uda zapłacą im z 2 bańki, sobie wezmą 8, powiedzą, że bohatersko odzyskali akcje, no ale nie ma na nic siana i zgaszą światło (oczywiście płacząc i prosząc by im wszyscy współczuli, bo ich książe oszukał )
Odpowiedz cytując