Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15838
Stary 01.01.2019, 19:24
Ludzie, jaki Boniek, jaki PZPN. Mowimy o walce z *mafia* i prawdopodobnie najwieksza i najniebezpieczniejsza organizacja kryminalna w tym kraju od czasow gangu z Pruszkowa. Co tu dokladnie PZPN mial zrobic? Nie dac licencji ryzykiem zycia corki czy wnuka Bonka? Tylko panstwo ma odpowiednie narzedzia zeby uderzyc w takiego raka i nawet tutaj mozna miec obawy.
Odpowiedz cytując