Rience napisał(a):

|
Nic nie wiesz na ten temat to po co piszesz jakieś teorie z dupy za jadczakiem, nie wiesz kto kręcił największe wały na Wiśle był to z. z dukatem, kto broni dukata? znowu opcja z. Żryj lepiej to co ci jadczak poda. Jak widać żresz od niego też tylko to co ci pasuje, bo jak już napisał że kaska się skończyła jak zawineli ekipe to już niektórym teoria jadczakowej nie odpowiada. Pseudo-dziennikarz, manipulant. Trafił na podatny grunt.
|
Sarapata czyim jest podnóżkiem? Partnerka Miśka gdzie pracuje i czym się zajmuje? Stuknij się w łeb, bo .......isz jak potłuczony. Jeżeli bronisz jakiegoś bandyty to tylko świadczy o Tobie...