Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15822
Stary 01.01.2019, 18:48
filipski napisał(a):Wyświetl post
Hej! To ja, Wasz ulubiony "informator, który obiecywał prywatne wiadomości" w sprawie sytuacji.

Jeśli byliście przekonani, że stąd zniknę, to muszę Was rozczarować. Hejt mnie nie przegoni, wręcz przeciwnie. Mam zamiar go podgrzać, ale poczekam sobie spokojnie na piątkową konferencję TS, a zwłaszcza na to, co wydarzy się w międzyczasie. Potem dorzucę do pieca publicznym postem, który się należy, bo faktem jest, że przez ostatni tydzień pisałem dużo, rozbudzałem nadzieje i uporczywie twierdziłem to, co twierdziłem.

I po mojej stronie nic się nie zmienia.

A teraz w języku tych wszystkich, którzy uważają, że zapłacono mi za manipulację - przyjmijcie, że "zapłacono" zbyt dużo, bym przestał.

Dobrego Nowego Roku dla wszystkich, a przede wszystkim dla Wisły.
Jeżeli wiesz w którym szpitalu w Nowym Jorku leży chory pan Vanna Ly to daj znać. Chętnie go odwiedzę, przyniosę witaminy i laptopa żeby mógł zalogować się do banku i wcisnąć „Execute Transfer”

Obecnie jestem na Manhattanie ale mogę podjechać na Brooklyn, Queens a nawet Long Island
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując