Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15819
Stary 01.01.2019, 18:46
filipski napisał(a):Wyświetl post
Hej! To ja, Wasz ulubiony "informator, który obiecywał prywatne wiadomości" w sprawie sytuacji.

Jeśli byliście przekonani, że stąd zniknę, to muszę Was rozczarować. Hejt mnie nie przegoni, wręcz przeciwnie. Mam zamiar go podgrzać, ale poczekam sobie spokojnie na piątkową konferencję TS, a zwłaszcza na to, co wydarzy się w międzyczasie. Potem dorzucę do pieca publicznym postem, który się należy, bo faktem jest, że przez ostatni tydzień pisałem dużo, rozbudzałem nadzieje i uporczywie twierdziłem to, co twierdziłem.

I po mojej stronie nic się nie zmienia.

A teraz w języku tych wszystkich, którzy uważają, że zapłacono mi za manipulację - przyjmijcie, że "zapłacono" zbyt dużo, bym przestał.

Dobrego Nowego Roku dla wszystkich, a przede wszystkim dla Wisły.
zniknij do piątku, a potem na zawsze. Gówno było przed tobą, gówno było razem z tobą i gówno bedzie bez ciebie
Odpowiedz cytując