Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15812
Stary 01.01.2019, 18:40
Rience napisał(a):Wyświetl post
Ja nic nie pisze, przedstawiam jak Jadczak manipuluje pewnymi faktami, a że gość jest szkodnikiem i Wisły nienawidzi to jest fakt, bronił tego pseudo dziennikarzyny nigdy nie będę, takim szkodnikiem również jest pan Z, a o nim jadczakowa dziwnym trafem się nie zająknęła za bardzo w w swoim artykule.
Co ty w ogóle .......isz? Przecież w artykule masz o obu panach i że podzielili się wpływami w Wiśle. Zwalczają się może na innych polach, ale z Wisły obaj mają korzyści. Kwestia przestudiowania umów(kto i za ile świadczy dane usługi). A takie ścierwo, jak Misiek to powinien być persona non grata nie tylko dla kibica, ale i dla normalnego człowieka(przecież to ludzka patologia... szkoda, że opieka społeczna nie zajęła się jego dziećmi, bo matka podobna).
Odpowiedz cytując