|
Jadczakowi to każdy zdrowo myślący i dobrze życzący Wiśle powinien być wdzięczny i mu dziękować za ujawnienie tych patologii. Daj Boże żeby przyszedł tu ktoś i zrobił z tym porządek ale bierność miasta i organów Państwa jest przerażająca, to samo się tyczy PZPN.
|