Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15809
Stary 01.01.2019, 18:37
Jadczakowi to każdy zdrowo myślący i dobrze życzący Wiśle powinien być wdzięczny i mu dziękować za ujawnienie tych patologii. Daj Boże żeby przyszedł tu ktoś i zrobił z tym porządek ale bierność miasta i organów Państwa jest przerażająca, to samo się tyczy PZPN.
Odpowiedz cytując