|
Wyar
Jak już pisałem każdy z nas miał krótsze i dłuższe okresy w których wierzył zarządowi. Ty również. Wszyscy dali się nabrać nie tylko ja. Chodzi o to że wielu z nas przejrzało na oczy jedni wcześniej drudzy pozniej. Sa jednak jednostki które z premedytacją pomimo faktow sialo dezinformacje próbując do końca wybielac Zarząd. Jaki mieli w tym cel nie wiem trzeba ich o to zapytać.
Ps. Jeżeli kogoś z forum obraziłem broniąc Zarządu to jako pierwszy bije się w.piers i przepraszam.
|