emjot napisał(a):

Misiek dobry Car
Zielak zło wcielone
ładnie to rozgrywasz
ale wątpię żeby byli tacy co to kupią
|
Misiek nie jest święty nigdzie tak nie pisze, ale w porównaniu do Zielaka to trochę jednak tak, a w mediach jak to jest przedstawiane to widać dobrze po artykule jadczaka "Misiek całe zło (bo wygeneruje więcej klików bo bardziej medialny

, no chyba że ma w tym interes żeby w taki sposób sprawe przedstawiać ). popytaj się ludzi na osiedlach czy w fan-clubach, albo tych wyrzuconych ze stadionu przez Zielaka jaką opinie o nim mają, i jak bardzo się on przyczynił do słabej kondycji ruchu kibicowskiego na Wiśle
Kryst napisał(a):

|
Jakie to ma znaczenie czy to był Zielak czy Misiek? Działali razem, później się popsztykali ale dla sytuacji wisły nie ma to znaczenia. To tak jakbyś się zastanawiał czy lepiej mieć raka czy HIV. Ja nie wiem czy Ty jesteś kolegą Miśka i go bronisz czy po prostu jesteś głupi, że w takiej sytuacji jaka jest dopierdalasz się do Jadczak, że więcej napisał o Miśku niż o Zielaku. Sharksi doprowadzili do upadku Wisły, a nie Jadczak z TVNem.
|
Skąd masz pewność że działali razem? Skąd masz pewność że Zielak nie robił pewnych rzeczy z Damiankiem za plecami? Skąd masz pewność że obecne frakcje i podziały nie są właśnie spowodowane wydarzeniami wokół Wisły SA?