Rience napisał(a):

I nie twierdze że kasy też nie wyciągano z klubu, bo była wyciągana, ale głównie przez opcje Zielaka (która broni dupy Dukatowi), co jest kolejnym przekłamaniem i manipulacją w artykule Jadczaka który skupia się na Miśku, a nie na prawdziwym i największym szkodniku Wisły czyli Zielaku.
|
Jakie to ma znaczenie czy to był Zielak czy Misiek? Działali razem, później się popsztykali ale dla sytuacji wisły nie ma to znaczenia. To tak jakbyś się zastanawiał czy lepiej mieć raka czy HIV. Ja nie wiem czy Ty jesteś kolegą Miśka i go bronisz czy po prostu jesteś głupi, że w takiej sytuacji jaka jest dopierdalasz się do Jadczak, że więcej napisał o Miśku niż o Zielaku. Sharksi doprowadzili do upadku Wisły, a nie Jadczak z TVNem.