Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15795
Stary 01.01.2019, 18:09
Rience napisał(a):Wyświetl post
Nie, długi zaczęły się masowo powiększać przez ostatnie pół roku, nawet Boniek to stwierdził. Wcześniej i kasa była, i długi też znacznie mniejsze.




Szymon Jadczak tak twierdzi, nie ja. W tym samym artykule za którego całujecie go po dupie, i to na początku tego artykułu.


I nie twierdze że kasy też nie wyciągano z klubu, bo była wyciągana, ale głównie przez opcje Zielaka (która broni dupy Dukatowi), co jest kolejnym przekłamaniem i manipulacją w artykule Jadczaka który skupia się na Miśku, a nie na prawdziwym i największym szkodniku Wisły czyli Zielaku.
Misiek dobry Car
Zielak zło wcielone

ładnie to rozgrywasz
ale wątpię żeby byli tacy co to kupią
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując