Rience napisał(a):

|
Tak tak, a od 2016 to za co płaciła Wisła zawodnikom i za stadion? Frekwencja nie robiła na tyle kasy, a TS jako organizacja to gołodupce, oprócz koszykówki na którą CanPack się dokłada... To jak w jednym się słuchacie Jadczaka jak omegę jakąś, a jak on pisze że Wiśle się kasa skończyła bo zatrzymano czołówke ekipy to już że nie prawda.
|
Przeczytaj sobie raporty Deloitte to będziesz miał napisane skąd Wisła (i inne kluby) mają przychody. Chociaż podejrzewam, że nie nic z tego nie zrozumiesz. Naprawdę sądzisz, że Sharksi dopłacali do Wisły, a nie wyciągali z niej miliony?
