Wyświetl pojedynczy post
Kryst
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15787
Stary 01.01.2019, 17:56
Rience napisał(a):Wyświetl post
Tak tak, a od 2016 to za co płaciła Wisła zawodnikom i za stadion? Frekwencja nie robiła na tyle kasy, a TS jako organizacja to gołodupce, oprócz koszykówki na którą CanPack się dokłada... To jak w jednym się słuchacie Jadczaka jak omegę jakąś, a jak on pisze że Wiśle się kasa skończyła bo zatrzymano czołówke ekipy to już że nie prawda.
Przeczytaj sobie raporty Deloitte to będziesz miał napisane skąd Wisła (i inne kluby) mają przychody. Chociaż podejrzewam, że nie nic z tego nie zrozumiesz. Naprawdę sądzisz, że Sharksi dopłacali do Wisły, a nie wyciągali z niej miliony?
Odpowiedz cytując