Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15772
Stary 01.01.2019, 17:25
messu1906 napisał(a):Wyświetl post
dlatego tylko ewentualna fuzja z jakąs Niecieczą/Garbarnią mogłaby nas uratować (wchodzą do zarządu także osoby z drugiego klubu i wspólnymi siłami próbujemy pozbyć się bandyterki z klubu)

zanim ktoś wyskoczy z brakiem honoru, Amicą itd myslicie ze po tylu latach ktos jeszcze zwraca uwagę na ich fuzję? po kilku latach przeszlo wszystko do porządku normalnego

nie mowiac juz o tym ze u nas ewentualna fuzja to bedzie tzw "koniecznosc" wyzsza, ratowanie klubu a nie (tak jak to bylo w przypadku lecha) ratowanie Ekstraklasy
Z cracovią sobie ku..a zróbmy fuzję od razu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując