leszekm napisał(a):

dlatego tylko ewentualna fuzja z jakąs Niecieczą/Garbarnią mogłaby nas uratować (wchodzą do zarządu także osoby z drugiego klubu i wspólnymi siłami próbujemy pozbyć się bandyterki z klubu)
zanim ktoś wyskoczy z brakiem honoru, Amicą itd myslicie ze po tylu latach ktos jeszcze zwraca uwagę na ich fuzję? po kilku latach przeszlo wszystko do porządku normalnego
nie mowiac juz o tym ze u nas ewentualna fuzja to bedzie tzw "koniecznosc" wyzsza, ratowanie klubu a nie (tak jak to bylo w przypadku lecha) ratowanie Ekstraklasy