Wyświetl pojedynczy post
messu1906
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15769
Stary 01.01.2019, 17:09
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Warto przeczytać:

https://www.wykop.pl/wpis/37926987/z...188.1543438451
dlatego tylko ewentualna fuzja z jakąs Niecieczą/Garbarnią mogłaby nas uratować (wchodzą do zarządu także osoby z drugiego klubu i wspólnymi siłami próbujemy pozbyć się bandyterki z klubu)

zanim ktoś wyskoczy z brakiem honoru, Amicą itd myslicie ze po tylu latach ktos jeszcze zwraca uwagę na ich fuzję? po kilku latach przeszlo wszystko do porządku normalnego

nie mowiac juz o tym ze u nas ewentualna fuzja to bedzie tzw "koniecznosc" wyzsza, ratowanie klubu a nie (tak jak to bylo w przypadku lecha) ratowanie Ekstraklasy
Odpowiedz cytując