Przeczytalem dwa texty na weszlo
http://weszlo.com/2019/01/01/wtorek-...-stanowski-62/
http://weszlo.com/2019/01/01/doprowa...mona-jadczaka/
I wlasciwie trudno sie do czego przyczepic. Syndrom oblezonej twierdzy wystepowal na forum od dawna. Swoje robili tez trole wychwalajace TS Sarapate i umnijszajaca role bandytow.
Na jedno mam nadzieje, ze jednak Mietta nie wprowadzil bandydtow do TS celowo wiedzac jak to sie skonczy. uwierzyl w piekne slowa? Ale upierac sie nie bede.
Reszta celnie w punkt.