Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15764
Stary 01.01.2019, 17:01
Jadczak i Stanowski napisali prawdę, trudną, niewygodną, ale do nich nie można mieć pretensji, bo to nie oni ukradli kilkanaście mln zł.

Tego rankingu hańby nie można kwestionować, bo wstydzić się powinien Miętta, że zniszczył swój autorytet, którego dzisiaj nie ma.

Ale wiadomo jak tutaj jest od dwóch lat - TS uratował klub od złego Cupiała i oszusta Meresińskiego i te bzdury od dwóch lat powtarzała ta sama grupa, która gloryfikowała TS przez 24 h przez siedem dni.

Za darmo tego nie robili.

Wątek braku reakcji państwa też jest ważny, ale biorąc pod uwagę, że politycy PiS-u są witani z honorami, a TS z kibolami wyklętymi w czasie ostatniej kampanii do Sejmu wspierał PiS, to nie jest dziwne, że nie reagują.
Odpowiedz cytując