Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15759
Stary 01.01.2019, 16:53
Wisla (chyba) nei moze sprxzedac terenow bo ma uzytkowanie wieszyste na 99 lat od 2008. Jak to sie ma do zmiany prawda od dzisiaj to nie mam pojecia.
Mozna tereny dzierzawic aby ktos co roku placil. tak chyab lepiej bo inaczej znowu rozkradna.
Odpowiedz cytując