Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15758
Stary 01.01.2019, 16:47
Ja uważam że sprzedaż terenów to będzie ostatni gwóźdż do trumny.
Kasa z terenów się w dziwny sposób rozejdzie, tak jak przez ostatnie pół roku w SA i ani dlugi nie będą spłacone ani TS nie będzie miał już nic.
Znając brak hamulców osób kręcących się wokół TS byłby to koniec Wisły na R22
Odpowiedz cytując