|
Jeżeli nie znajdzie się ktoś na uratowanie klubu to trzeba wywierać presję na TS niech pospłacają swoje długi,a jak ? terenami.I niech nikt nie pisze żeby nie ruszać terenów,skoro TS narobił długów,nakradł pieniędzy to powinni wziąć na siebie odpowiedzialność i spłacić w przybliżeniu 20 milionów,można zakładać,że tyle kasy utopiono pod ich rządami.Po spłaceniu swoich długów niech oddają klub Kwietniowi a on wtedy spłaca pozostałe długi w zamian za 100% akcji.
|