Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15745
Stary 01.01.2019, 15:40
laysik napisał(a):Wyświetl post
Ten,kto splamił honor zasłaniając się tradycją 112 letniej Wisły jest winny i nie godny podania ręki.Niech sumienie każdemu odpowiedzialnemu za obecny stan rzeczy codziennie o tym przypomina.
Myślisz, że kogokolwiek z zaangażowanych w upadek Wisły to obchodzi?
Odpowiedz cytując