laysik napisał(a):

|
Ten,kto splamił honor zasłaniając się tradycją 112 letniej Wisły jest winny i nie godny podania ręki.Niech sumienie każdemu odpowiedzialnemu za obecny stan rzeczy codziennie o tym przypomina.
|
Myślisz, że kogokolwiek z zaangażowanych w upadek Wisły to obchodzi?