Wyświetl pojedynczy post
KRW
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15739
Stary 01.01.2019, 13:37
Post z 23.08.2016.

Kto nie zna historii, jest skazany by powtórzyć ja ponownie.

pasjonat napisał(a):Wyświetl post
Taki komentarz wisi na forum GW:

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...l#BoxSportLink

"Buahaha, czyli od słupa Meresińskiego wreszcie odkupi ten kto tego słupa podstawił, czyli Piotrek Wawro wraz z Miskiem z kolegami z WSH. Teraz to dopiero bieda jaja, bandyterka dorwała się do klubu i będzie sprzedawać kopaczy i przejmować kasę z NC+. Za 2 lata Wisła w 4 lidze."

Nie wszystko w tym poście rozumiem, nie wiem co to WSH. Z panem Wawro zetknąłem się od strony biznesowej. Jego spółka jest właścicielem firmy Terpen w Czechowicach. Może się nie znam, ale dość straszne rzeczy dzieją się z Terpenem pod względem ekonomicznym i środowiskowym
Odpowiedz cytując