|
Jak dopiero teraz dokładnie sprawdzają umowy, to sarapata pchnęła klub pierwszym lepszym by tylko uniknąć odpowiedzialności. Ciekawe co wyjdzie, możliwe że już są właścicielami bez wpłacania pożyczki, i w takim razie to oni dysponują kartami zawodników.
A ten cały filipski, zaginął jak tylko się okazało że to oszuści bez kasy, bo jakoś teraz nic nie komentuje
|