Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15735
Stary 01.01.2019, 12:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@funkykoval


Jesteś pewien?

O ile dobrze pamiętam kwoty dla miasta oraz dla TF zostały zabukowane rozłożone na 2 sezony, po to by właśnie nie odciąć Wisły całkowicie od wpływów telewizyjnych.


Wystarczy powiedzieć że za poprzedni sezon dostaliśmy bodajże 9 mln złotych.

Dług w stosunku do miasta to ok 5 mln złotych rozłożone na 2 lata.
"trochę" tej kasy zostało....
Jeżeli Masiota pisze że TS powinien był złożyć wniosek o upadłość SA już pół roku po przejęciu - a było to jeszcze przed cyrkiem z Carillo i zaciągiem Junco - to chyba jednak nic nie zostało.
Jakaś część długu to pożyczki Kwietnia i inne na działalność bieżącą. Smutne jest to że udało im się zejść z pensjami żeby zaraz je rozbujać ściągając hiszpanów na kilogramy - przy czym to zawodnicy od Kiko ostatecznie się sprawdzili. Którego zwolniono akurat w momencie kiedy umowa gwarantowała mu automatyczne przedłużenie, bo był w 8-ce. No ale histeria była, bo oczy krwawiły... Tak czy siak przeraża niegospodarność Sarapaty & Co, ale czy Wislę dało się w ogóle wyprowadzić na prostą bez masy farta i genialnych wyników ponad stan (w stylu awans do fazy grupowej LE co było czystą fantastyką)? Kreatywna księgowość pozwalała nam uzyskiwać licencje, ale gdyby sprzedać Carlitosa za sensowną sumę i miasto nadal nie upominało się o pieniądze to ile jeszcze byśmy pociągnęli? Sezon?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.01.2019 o godz. 12:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując