Karherop napisał(a):

@funkykoval
Jesteś pewien?
O ile dobrze pamiętam kwoty dla miasta oraz dla TF zostały zabukowane rozłożone na 2 sezony, po to by właśnie nie odciąć Wisły całkowicie od wpływów telewizyjnych.
Wystarczy powiedzieć że za poprzedni sezon dostaliśmy bodajże 9 mln złotych.
Dług w stosunku do miasta to ok 5 mln złotych rozłożone na 2 lata.
"trochę" tej kasy zostało....
|
Jeżeli Masiota pisze że TS powinien był złożyć wniosek o upadłość SA już pół roku po przejęciu - a było to jeszcze przed cyrkiem z Carillo i zaciągiem Junco - to chyba jednak nic nie zostało.
Jakaś część długu to pożyczki Kwietnia i inne na działalność bieżącą. Smutne jest to że udało im się zejść z pensjami żeby zaraz je rozbujać ściągając hiszpanów na kilogramy - przy czym to zawodnicy od Kiko ostatecznie się sprawdzili. Którego zwolniono akurat w momencie kiedy umowa gwarantowała mu automatyczne przedłużenie, bo był w 8-ce. No ale histeria była, bo oczy krwawiły... Tak czy siak przeraża niegospodarność Sarapaty & Co, ale czy Wislę dało się w ogóle wyprowadzić na prostą bez masy farta i genialnych wyników ponad stan (w stylu awans do fazy grupowej LE co było czystą fantastyką)? Kreatywna księgowość pozwalała nam uzyskiwać licencje, ale gdyby sprzedać Carlitosa za sensowną sumę i miasto nadal nie upominało się o pieniądze to ile jeszcze byśmy pociągnęli? Sezon?