Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15733
Stary 01.01.2019, 12:36
@funkykoval


Jesteś pewien?

O ile dobrze pamiętam kwoty dla miasta oraz dla TF zostały zabukowane rozłożone na 2 sezony, po to by właśnie nie odciąć Wisły całkowicie od wpływów telewizyjnych.


Wystarczy powiedzieć że za poprzedni sezon dostaliśmy bodajże 9 mln złotych.

Dług w stosunku do miasta to ok 5 mln złotych rozłożone na 2 lata.
"trochę" tej kasy zostało....
Odpowiedz cytując