@
funkykoval
Jesteś pewien?
O ile dobrze pamiętam kwoty dla miasta oraz dla TF zostały zabukowane rozłożone na 2 sezony, po to by właśnie nie odciąć Wisły całkowicie od wpływów telewizyjnych.
Wystarczy powiedzieć że za poprzedni sezon dostaliśmy bodajże 9 mln złotych.
Dług w stosunku do miasta to ok 5 mln złotych rozłożone na 2 lata.
"trochę" tej kasy zostało....