Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
Od: 06.2014
Offline
#
15732
01.01.2019, 12:35
Tylko mi nie chodzi o buczenie w trakcie meczu bo to może być źle odbierane, ale transparenty na których można przesłać jakiś sygnał
Machor303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Machor303
Znajdź inne posty napisane przez Machor303