Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15725
Stary 01.01.2019, 11:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@bobo ładnie nakreślił ewentualny scenariusz jak można dotrwać do końca rundy. Widać nadzieję że Arsenić na to pójdzie , później Wojtkowskiego, Imaz , może Kostal? 2-2.5 mln za nich wszystkich dały by nam kroplówkę do końca marca. W międzyczasie może znajdą się mądrzejsi jak uratować ten klub...

Dodatkowo dziwię się że nikt z Wisły nie negocjuje (?) że spółka ekstraklasy wcześniejszą wypłatę środków za ten sezon. Oczywiście tych które nam zostały do rozdysponowania ...

A co do aktualnego zamieszania to mamy ogromne deja vu.

PS. Czy sylwester mi namieszał w głowie czy gdzieś wczoraj czytałem że jakoby Pietrowski i Hartling szukali kogoś zamiast Vanny kto sfinansuje zakup klubu?
Na razie to klub trzeba "odzyskać" z rąk egzotycznego trio. Na ten moment wygląda, że nie przypadkiem kazano jechać podpisać umowę do Zurichu. Pewnie tak jak pisze heoij okaże się, że za unieważnienie umowy będzie trzeba solidnie zapłacić albo "sparaliżujemy działanie klubu".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując