|
@bobo ładnie nakreślił ewentualny scenariusz jak można dotrwać do końca rundy. Widać nadzieję że Arsenić na to pójdzie , później Wojtkowskiego, Imaz , może Kostal? 2-2.5 mln za nich wszystkich dały by nam kroplówkę do końca marca. W międzyczasie może znajdą się mądrzejsi jak uratować ten klub...
Dodatkowo dziwię się że nikt z Wisły nie negocjuje (?) że spółka ekstraklasy wcześniejszą wypłatę środków za ten sezon. Oczywiście tych które nam zostały do rozdysponowania ...
A co do aktualnego zamieszania to mamy ogromne deja vu.
PS. Czy sylwester mi namieszał w głowie czy gdzieś wczoraj czytałem że jakoby Pietrowski i Hartling szukali kogoś zamiast Vanny kto sfinansuje zakup klubu?
|