Wieszczu1906 napisał(a):

|
(...) O Kapce nie wspominam , bo wówczas jeszcze nie każdy wiedział, że był sbeckim śmieciem.(...)
|
Obawiam sie, że duch takich osób jak Kapka pozostał (natomiast oddajac co cesarskie Cesarzowi - nie można Kapce odjąć tego, co jako piłkarz dla Wisły uczynił również pozytywnego). Z przykrościa stwierdzam, a wszedłem po raz pierwszy w treść zakładki o historii Wisly na stronach TS-u, że tam jest napisane, iż Polska była Niepodległa w latach ... 1944-1989 (!), choć nie w pełni suwerenna ... Noż ... Kto to redaguje?
Dobrego Roku 2019 Nam Wszystkim!