Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15718
Stary 01.01.2019, 06:00
Wieszczu1906 napisał(a):Wyświetl post
(...) O Kapce nie wspominam , bo wówczas jeszcze nie każdy wiedział, że był sbeckim śmieciem.(...)
Obawiam sie, że duch takich osób jak Kapka pozostał (natomiast oddajac co cesarskie Cesarzowi - nie można Kapce odjąć tego, co jako piłkarz dla Wisły uczynił również pozytywnego). Z przykrościa stwierdzam, a wszedłem po raz pierwszy w treść zakładki o historii Wisly na stronach TS-u, że tam jest napisane, iż Polska była Niepodległa w latach ... 1944-1989 (!), choć nie w pełni suwerenna ... Noż ... Kto to redaguje?

Dobrego Roku 2019 Nam Wszystkim!
Odpowiedz cytując