|
Identyczny schemat kupno-sprzedaz Wisly powtorzyl sie 3 raz w ciagu 30 miesiecy od czasu odejscia Cupiala.Nie znamy warunkow umowy Cupiala z Meresinskim podobnie jak i pozostalych za wyjatkiem klauzuli 40 mil + 1 zl z ktorej chcial skorzystac nijaki Stechert o ile to cala prawda ?.O domniemanym milionerze Ly wiemy domyslnie to samo co o pozostalych. Bernatzky w wywiadzie narzekal na medialna nagonke i sledztwo.Pietrowski pewnie jak Citko i Bernatzky powtorzy to samo i zniknie jak nikt podobnie jak poprzednicy.Te same proby i schematy,oparte o wyimaginowanych bogaczy, bylych pilkarzy,agentow oraz nawiedzonych informatorow ze swiatka pilkarsko dziennikarskiego.Bernatzky w jednym z wywiadow zalil sie ze nagle w klubie znalazly sie pieniadze na pilkarzy ?.Tym razem wyglada na to,ze moga sie nie znalezc. Tak jak pisalem matka burdelu z podejrzanymi kupcami byla umowa Cupiala z Meresinskim numer 1 i z TS nr2. Ich upublicznienie wiele by wyjasnilo w sprawie owczesnego oraz obecnego zadluzenia Wisly.Jest to niezbedne do wyjasnienia i zrozumienia wszystkiego co sie dzieje z Wisa od tego czasu.Albo jakis nowy miliarder straci rozum dla Wisly raz jeszcze albo pospolite ruszenie regionalne moze jeszcze uratowac Wisle.Pojedynczy milionerzy jak widac po audycie zwyczajnie wymiekli. TS oglosil dzis ze straszacych innych juz nie ma,co odbieram jako zachete do pospolitego ruszenia regionu na pomoc Wisle i co powinno ja odmienic na lepsze.
Szczesliwego Nowego Roku Wislo
|