Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15707
Stary 31.12.2018, 23:50
RAF napisał(a):Wyświetl post
Wolfy,

Odniose sie tylko do czesci Twojej wypowiedzi:

Naprawde jest Ci obojetne to czy osoby odpowiedzialne za to ze klub ze 112 letnia tradycja moze lada dzien przestac istniec, o ile to prawnie mozliwe, poniosly za to odpowiedzaialnosc? To nie zemsta czy kara, tylko sprawiedliwosc.
Odpowiedzialność rozkłada się na wiele osób, począwszy od Cupiała. Jeżeli Sarapata coś ukradła, powinna ponieść konsekwencje. Jeśli do końca wbrew zdrowemu rozsądkowi nie ogłaszała upadłości bo liczyła na cud (Bragiela, ligę europejską, frekwencję po 20 tys. na meczu) to wypada tylko współczuć.

Czas pokaże jaka była jej rola. Tak jak napisałem - nie interesują mnie teorie spiskowe.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując