|
W ramach końca roku ponawiam propozycję, wszyscy WYPIIERDDALAĆ.
I niech ktoś w końcu z tej bandy wychoduje jaja, stanie i powie prawdę jak było z dopuszczeniem bandyterki do rządzenia w klubie , szukaniem kambodżańskich królów i szwedzkich hulków.
pan pietrowski i jego nieposzlakowana opinia mam nadzieje poszła się jebac na zawsze
Osobiście jest mi wstyd za siebie, za swoją inteligencję, do której straciłem zaufanie, że uwierzyłem że ludzie powiązani z gangsterami są w stanie przedłożyć Klub nad interesy.
Danielu Gołda, liczę na Twój, tfu, honor, z nich wszystkich jako jedyny nie wyglądasz jak patola, ale pozory chyba mylą, wracaj robić zdjęcia - bo chyba jako prawnik to możesz jedynie wejść w spółkę z Marzeną i bronić bandytów.
Wypierdalajjcie i nie wracajcie nigdy.
|