Wehrmacht napisał(a):

Ale tu juz wszystko zostalo powiedziane i jest jasne Nie ma co dopowiadac. TS na stos, WSH na stos, Wanna i reszta pajacow sama sie ulotnila, teraz albo Kwietnie lub inne cuda albo...... nawet nie chce myslec - IV liga. Temat do zamkniecia. Cala reszta to juz beda kolorowe opowiesci czyjejs wyobrazni.
|
Następnym tematem będzie zapewne kwestia elementów umowy, mogą pojawić się problemy z nią związane, nie wiadomo jakie zapisy są w niej zawarte. Druga strona może z tym pójść do Sądu/ Arbitrażu, a to może potrwać długo i okaże się jeszcze, że trzeba będzie zapłacić im odszkodowanie (znamy "fachowość" naszych klubowych prawników z przeszłości). Tego nie wiemy, ponieważ nie znamy treści całej umowy. Do tego umowa jest tylko w j. angielskim, spory ma rozwiązywać arbitraż w Szwajcarii, nie wiemy jakie zabezpieczenie/ gwarancje pod pożyczkę dał TS, jakie są załączniki, aneksy?
Według mnie może być jeszcze ciekawie z tą umową i nie tak szybko uwolnimy się od Panów Wanna Ly i Hartlinga.